چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

راه اندازی دریافت الکترونیکی صورت های مالی از بستر وب

راه اندازی دریافت الکترونیکی صورت های مالی از بستر وب

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد و خیر مقدم جناب آقای مهندس علی خاوری به حاضرین جلسه آغاز به کار نمود، در ادامه جناب آقای مهندس مهدی ازعلی هدف از تشکیل جلسه و بهره برداری هر چه بهتر از خدمات الکترونیکی صورت های مالی در وب سایت اداره بنادر و دریانوردی کیش توضیحات کاملی را جهت بهره برداری ایراد فرمودند.

شایان ذکر است قرار گرفتن صورت های مالی جهت بهره برداری بهتر و سهل الوصول بودن آنها و عدم حضور فیزیکی ارباب رجوع و شرکت های کشتیرانی ، در وب سایت اداره بنادر و دریانوردی کیش برای اولین بار محقق گردیده است.

سخنران بعدی جلسه مسول امور مالی و حسابداری بندر طی توضیحات کاملی نحوه استفاده از صورت وضعیت مالی و گزارشات منعکس شده در وب سایت بندر بودند ، جناب آقای مهندس سروش یاسین زاده با بررسی سرفصل های مالی در فایل اکسل و انواع گزارش گیری در بهره برداری هرچه بهتر از خدمات الکترونیکی طراحی شده در سایت بندر ، آموزش حاضرین جلسه را به اتمام رساندند.

در پایان حاضرین و شرکت کنندگان از راه اندازی و ارایه این نوع خدمات الکترونیکی کمال تشکر را داشته و خواستار ادامه این گونه خدمات گردیدند. 

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱,۴۵۳
کد خبر : ۵۴,۳۷۱

نظرات بینندگان

محمد
0
0
1

فقط مهندس ازعلی ❤️

محسن
Iran
5
0
0

سلام علیکم دست مریزاد به این طرح شما بسیار کاربردی و مفید بود . دست مسولین سازمان بنادر درد نکند

علی
Iran
0
0
1

با تشکر از زحمات پرسنل سازمان بنادر و دریانوردی کیش علی الخصوص آقای مهندس یاسین زاده که به واقع در بحث مالی بندر کیش تحول اساسی به وجود آوردند بی نهایت از زحمات ایشان ممنون هستیم


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید