دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
 

افتتاح 547 میلیارد ریال پروژه های سرمایه گذاری در بندرامیرآباد

افتتاح 547 میلیارد ریال پروژه های سرمایه گذاری در بندرامیرآباد
با حضور استاندار مازندران ، نماینده شهرستان بهشهر در مجلس شورای اسلامی ، معاون مهندسی و امور زیربنایی سازمان بنادرودریانوردی و مدیران کل ستادی و استانی ، 3 پروژه بزرگ سرمایه گذاری و عمرانی به ارزش 547 میلیارد ریال در بندرامیرآباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بندرامیرآباد؛ به مناسبت هفته دولت (9 شهریور) صبح امروز آیین افتتاح از  3 طرح عمرانی ، بندری و لجستیکی با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران ، علی محمد شاعری نماینده شهرستانهای بهشهر،نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ، محمدرضا اله یار عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و امور زیربنایی سازمان بنادرودریانوردی و جمعی از مدیران کل ستادی و استانی در بندر امیرآباد برگزار شد.

بنابر این گزارش در این آیین پروژه های دولتی جاده دسترسی رستمکلا _ بندرامیرآباد به طول 12 کیلومتر با صرف هزینه به مبلغ 200 میلیارد ریال و همچنین جرثقیل موبایل ساحلی HMC با ظرفیت باربری 60 تن  به ارزش ریالی 270 میلیارد ریال به بهر برداری رسید.

بر اساس این گزارش تکمیل احداث فاز یک سیلوهای نگهداری غلات توسط بخش خصوصی  به ظرفیت 20 هزار تن با هزینه بیش از 77 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 15 نفر نیز از دیگر پروژه ای بود که امروز افتتاح شد.

لازم به ذکر است در سال های اخیر پروژه های سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی متعددی به مبلغ 8 هزار و 500 میلیارد ریال در بندرامیرآباد افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲,۰۰۱
کد خبر : ۴۷,۸۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید