آنچه در این 18 سال در بندرامیرآباد گذشت ...

کاری شگرف!!!

کاری شگرف!!!
میزان تخلیه و بارگیری کالا در سال اول ورود شناورها در حوضچه بندرامیرآباد از 108 هزار تن به چند میلیون تن در سال گذشته تبدیل شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ مدیر بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در آستانه هجدهمین سالگرد پهلودهی کشتی ها ضمن تشریح عملکرد این بندر با یادآوری اینکه تعداد اسکله های بندر از 6 به 15 پست اسکله و ظرفیت اسمی تخلیه وبارگیری کالا از 3.5 میلیون به 7.5 میلیون تن ارتقا یافت ، در یک آمار مقایسه ای از رشد 30 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در چهل روز آغازین سال جاری از 372 هزار و 825 تن به 484 هزار و 634 تن نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

مهندس سیاوش رضوانی با بیان اینکه میزان 694 هزار و 688 تن عملیات تخلیه وبارگیری کالا در بنادر شمال کشور از آغاز سال جاری تا کنون ثبت شده است گفت از این میزان  484 هزار و 634 تن کالا در بندرامیرآباد انجام شده که سهم 70  درصدی این بندر را در مبادلات اقتصادی بنادر شمال کشور  نشان می دهد.

وی رونق اقتصاد منطقه را در 18 سال مراودات اقتصادی بندرامیرآباد با کشورهای حاشیه دریای خزر و حوزه CIS و سرمایه گذاری در صنایع مختلف کوچک و بزرگ به میزان هزارو 360 میلیارد تومان ، نشان از عزم جدی مدیران و کارکنان در این مدت دانست که میتوان از تمام این ظرفیت جهت رونق تولید در سال 98 بهره برد.

رکورد

شکستن رکورد تخلیه و بارگیری

مصاحبه

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
تعداد بازدید : ۳۳۲
کد خبر : ۴۶,۴۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید